Debesijos prognozės ir tendencijos

2017-03-30

Ekspertai pastebi, kad išaugus debesų technologijų įmonių skaičiui ir sumažėjus paslaugų kainoms, debesų sistemomis vis dažniau naudojasi ne tik didžiosios, bet ir pradedančiosios įmonės bei smulkaus verslo atstovai. Tai nereikalauja didelių investicijų į IT infrastruktūrą, o išlaidas planuoti lengviau ir patogiau. O kokią debesijos ateitį prognozuoja analitikai?

Skaityti daugiau

Užsakomosios IT paslaugos – kodėl verta rinktis?

2016-10-04

Šiuolaikinio verslo sąlygomis biuro technika turi veikti be priekaištų, o kompiuterių priežiūra atliekama itin operatyviai ir profesionaliai. Vis dėlto samdyti ir išlaikyti būrį IT specialistų brangu ir ne visada praktiška. Todėl vis daugiau įmonių linkusios užsisakyti pagalbą iš šalies, t. y. rinktis užsakomųjų IT paslaugų (angl. outsourcing) įmonę.

Skaityti daugiau

Stabilus internetas – stabiliam verslui

2016-09-12

Verslas ir internetas – šiuolaikiniame pasaulyje neatsiejami. Ko verslas tikisi iš interneto tiekėjo ir kokius reikalavimus jam kelia, pasakoja šviesolaidinį tinką „Skynet“ pasirinkusių įstaigų atstovai.

Skaityti daugiau

Kas tie populiarieji „debesys“ ir kur link jie plaukia

2016-09-07

Debesų kompiuterija ir technologijos vis labiau populiarėja. Kaip skelbia rinkos tyrimų kompanija „Gartner“, pasaulinė debesų technologijų rinka šiemet augs 16,5 proc., iki 204 mlrd. JAV dolerių (2015 metais šis skaičius buvo 175 mlrd. dol.).

Skaityti daugiau

„Penki kontinentai“ tęsia partnerystę su „Microsoft“

2016-07-04

Pasaulinė programinės įrangos milžinė „Microsoft“ vienuoliktus metus iš eilės patvirtino įmonių grupės „Penki kontinentai“ auksinio partnerio statusą (angl. Microsoft Gold Certified Partner).

Skaityti daugiau

Patikimas internetas – stabilaus verslo garantas

2016-03-24

Šiuolaikinis verslas neįsivaizduojamas be interneto. Čia ieškoma ir dalijamasi informacija, atliekamos pirkimo ir pardavimo operacijos, vykdoma apskaita ir duomenų analizė, komunikuojama su klientais ir t. t. Tad akivaizdu, jog spartus ir kokybiškas interneto ryšys gali nulemti verslo efektyvumą bei suteikti konkurencinių pranašumų.

Skaityti daugiau

Populiarėjantys debesų sprendimai – lanksčiam ir ekonomiškam verslui

2016-03-04

Vis daugiau pasaulio įmonių investuoja į debesų sprendimus. Naujausioje „Worldwide Quarterly Cloud IT Infrastructure Tracker“ ataskaitoje skelbiama, kad trečiame 2015 m. ketvirtyje pasaulinė debesų infrastruktūros rinka išaugo 23 proc., palyginti su pernai metų tuo pačiu laikotarpiu.

Skaityti daugiau

CONVENE dalyviams pristatyti šiuolaikiški ir patikimi „ProfIT“ sprendimai

2016-02-18

Praėjusią savaitę Vilniuje baigėsi dvi dienas trukusi ketvirtoji konferencijų turizmo paroda-kontaktų mugė „CONVENE 2016“. Antrus metus iš eilės joje dalyvavo bendrovė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, pristačiusi užsakomąsias IT paslaugas „ProfIT“ ir jų galimybes HoReCa (viešbučių, restoranų, kavinių) sektoriui.

Skaityti daugiau

„Autoverslas“ proveržiui pasitelkė IT sprendimus

2016-01-13

Šiemet 20-ies metų veiklos jubiliejų atšventusi įmonių grupė „Autoverslas“ ne tik sukūrė plačią infrastruktūrą – 28 000 kv. m sandėlius ir dar didesnius logistikos centrus, bet ir investavo į verslą efektyvinančias modernias informacines technologijas. Naudojantis jomis, valdomos didelės darbų apimtys, palaikomas platus kontaktų tinklas, laikomasi standartizuotų procedūrų ir atliekamos strateginės įžvalgos.

Skaityti daugiau