„ProfIT“ klientų savitarnos sistema padės tobulinti IT paslaugų kokybę

2021-08-19

„Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC), teikiantis ir prižiūrintis „ProfIT“ paslaugas verslui, įdiegė Klientų savitarnos sistemą, padėsiančią efektyvinti darbą.

Skaityti daugiau

„Penki“ klientams – dar patikimesnis interneto ryšys

2021-03-02

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, teikianti šviesolaidinio interneto ir IPTV paslaugas sostinės gyventojams, praneša, kad sėkmingai įgyvendina ryšio magistralių spartos didinimo iki 100 Gb/s projektą.

Skaityti daugiau

„Penkių kontinentų“ grupės pajamos viršijo 60 mln. eurų

2021-02-23

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės, veikiančios bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų, mokėjimo sprendimų, šviesolaidinio interneto bei IPTV, IT užsakomųjų paslaugų sektoriuose, pajamos 2020 metais pasiekė 62,5 mln. eurų.

Skaityti daugiau

„Penkių kontinentų komunikacijų centras“ prisijungė prie „Švaraus interneto“ iniciatyvos

2020-12-22

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, teikiantis „Penki“ interneto paslaugas privatiems vartotojams ir „ProfIT“ paslaugas verslui, prisijungė prie Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) inicijuoto memorandumo „Švarus internetas“.

Skaityti daugiau

Darbuotojai dirba iš namų? Būtina iš naujo peržiūrėti įmonės informacijos saugumo politiką

2020-03-19

Lietuvos Vyriausybei paskelbus šalyje karantiną dėl koronaviruso pandemijos, Lietuvos įmonių vadovai raginami sudaryti sąlygas darbuotojams dirbti nuotoliniu būdu. Tokio darbo galimybė turi nemažai privalumų, tačiau kartu iškelia ir nemažai klausimų, ypač saugumo užtikrinimo srityje. Ar verslas, siūlydamas savo darbuotojams nuotolinio darbo galimybes yra tinkamai pasiruošęs ne tik iš techninės pusės, bet ir gali užtikrinti apsaugą nuo kibernetinių įsilaužimų? Juk netinkamai įgyvendinama informacijos saugumo politika gali sukelti rimtų rizikų ir finansų nuostolių.

Skaityti daugiau

Baltijos šalių konferencijoje – diskusijos apie debesijos paslaugų įtaką verslui

2020-03-05

Užsakomąsias ITT paslaugas „ProfIT“ teikiančios UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ atstovai lankėsi tarptautinėje Baltijos šalių konferencijoje „Verslo transformacija – darbas debesyse“.

Skaityti daugiau

„Penki“ šviesolaidinis internetas sujungia Vilniaus miesto švietimo ir ugdymo įstaigas

2020-02-19

„Penkių kontinentų komunikacijų centras“ šių metų pradžioje pasirašė 12 sutarčių dėl šviesolaidinio interneto tiekimo Vilniaus miesto mokymo bei ugdymo įstaigoms, kurios, pasikeitus ankstesnio paslaugų teikėjo veiklos funkcijoms,  liko be interneto ryšio.  „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ Vilniaus gyventojams teikia šviesolaidinio interneto paslaugas „Penki“, o verslui – užsakomąsias IT paslaugas „ProfIT“.

Skaityti daugiau

Inovatyvių restoranų tinklas pasirinko „ProfIT“ paslaugas

2019-12-03

Bendrovė „Inovatyvūs restoranai“, Vilniuje valdanti aštuonis restoranus ir planuojanti plėsti savo veiklą ne tik Lietuvoje, bet ir Rusijoje bei Lenkijoje, pasirinko UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centro“ teikiamas užsakomąsias „ProfIT“ paslaugas.

Skaityti daugiau

„ProfIT“ paslaugos – sostinės savivaldybės įmonei „Vilniaus planas“

2019-11-12

Verslui užsakomųjų IT paslaugų (angl. outsourcing) kompleksą „ProfIT“ iš vienų rankų siūlantis „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ pasirašė kompiuterinės technikos ir programinės įrangos priežiūros bei konsultavimo paslaugų sutartį su Vilniaus miesto savivaldybės įmone „Vilniaus planas“.

Skaityti daugiau