Microsoft 365

Microsoft 365 – nepamainomas įrankis, kuriuo naudojasi bene kiekviena organizacija ar kompanija. Šis rinkinys suteikia visus kiekvieną dieną naudojamus įrankius: elektroninį paštą, Office programų paketą, Teams programą bei SharePoint sprendimą ar failų saugyklą dokumentams. Visos šios programos leidžia jums bendradarbiauti su kolegomis, partneriais ar klientais nesvarbu, kur bebūtumėte ar kokiu įrankiu naudotumėtės – kompiuteriu, planšete ar išmaniuoju prietaisu.

Išsirinkti norimą planą itin patogu, žemiau rasite kiekvieno plano privalumus bei gaunamą vertę, tačiau visada rekomenduojame pasitarti su mūsų komanda, kuri padės jums išsirinkti geriausią planą pritaikytą jūsų verslo poreikiams.

Microsoft 365 - Business BasicMicrosoft 365 - Business StandardMicrosoft 365 -Business PremiumMicrosoft 365 - Apps for Business
Produktyvumas ir bendradarbiavimas
„Microsoft Teams“ - bendraukite bei dalinkitės informacija su kolegomis ir partneriais
Talpi 50 GB el. pašto dėžutė su jūsų įmonės adresu “Microsoft Outlook, Exchange”
Patogiai paskirstykite užduotis ir jas sekite kelių mygtukų paspaudimu su “Microsoft Planner”
Dokumentų saugojimo ir redagavimo programos “Microsoft SharePoint, OneDrive” su talpa iki 1 TB.
Saugumas
El.pašto apsauga -„Exchange Online Protection“
Įrankiai, skirti savo verslui kurti ir valdyti
„Microsoft Bookings“ -valdykite susitikimus
„Microsoft Lists“ - organizuokite darbus
„Microsoft Forms“ - atsiliepimų formų organizavimas
„Office“ programos
Naujausios „Outlook“, „Word“, „Excel“, „PowerPoint“ ir „OneNote“ žiniatinklio versijos
„Outlook“, „Word“, „Excel“, „PowerPoint“, „OneNote” versijos, skirtos „Windows“ ar „Mac“,( bei „Access“ ir „Publisher“ tik asmeniniams kompiuteriams)
Pažangi sauga: nuo sudėtingų kenkėjiškų programų el. laiškų prieduose apsaugos iki įmonės informacijos valdymo
Kaina, €/mėn. be PVM6,1212,6022,3210,56
Kaina be PVM su 12 mėn. įsipareigojimu (€/mėn.)5,1010,5018,608,80

Microsoft 365 priežiūra

Kaip sėkmingai įdiegti ir naudoti Microsoft 365 paketus visuose įmonės kompiuteriuose? ProfIT gali jums padėti!

ProfIT teikia ne tik kompiuterinių technologijų priežiūrą, tačiau gali padėti jūsų įmonei konfigūruoti ir sėkmingai pradėti naudotis Microsoft 365 paketais bei pilnai išnaudoti visas jų galimybes. Įsipareigojame užtikrinti sklandų darbą su veikiančiomis programomis ne tik jas įsigijus, tačiau ir visu naudojimosi laiku. Proaktyvi Microsoft sertifikuotų profesionalų pagalba jus pasieks vos iškilus problemai!

KDV priežiūra

Sprendžiate, kas galėtų pasirūpinti jūsų įmonės įrenginiais? Rinkitės profesionalią IT pagalbą!

Kompiuterinės darbo vietos (KDV) priežiūros paslauga apima nuolatinę visų darbo vietų priežiūrą ir administravimą. Atlikę įmonės kompiuterinės infrastruktūros analizę, padėsime Jums susikurti bendrą įmonės IT politiką, standartizuoti ir atnaujinti darbo vietas. Nuolat prižiūrima, apsaugota kompiuterinė darbo vieta leis Jūsų įmonės darbuotojams produktyviau dirbti ir taupyti laiką. Sistemoms veikiant sklandžiai didėja darbuotojų darbo kokybės pasitenkinimo lygis. Profesionaliai prižiūrima darbo vieta – tai kenkėjiškų programų, virusų prevencija, svarbių duomenų praradimo rizikos mažinimas.