Kaip sumažinti verslo IT išlaidas

Verslo procesai vis labiau priklauso nuo informacinių technologijų, todėl šios srities išlaidos nuolat auga.

Vidutiniškai įmonės IT sričiai išleidžia 6–10 proc. savo pajamų. Mažesnėse bendrovėse šios išlaidos didesnės, kartais siekia ir iki 15 proc. Tačiau nepaisant to, kiek skiriama lėšų, gali būti, kad tos išlaidos bereikalingos, nepadeda iš IT infrastruktūros išgauti visos įmanomos naudos, tad įmonės pelnas ir produktyvumas nukenčia.

Gauti nemokamą IT konsultaciją

Inventorizacija

Tam, kad sumažėtų IT išlaidos, visų pirma reikia atlikti iventorizaciją  – išanalizuoti naudojamų technologijų, programinės įrangos ir verslo sistemų efektyvumą. Tai patikimiausia priemonė ne tik nustatyti, ar tinkamai paskirstytas IT biudžetas, bet ir rasti būdų, kaip sumažinti sąnaudas.

Atlikus IT auditą, galima pritaikyti pigesnių, tinkamesnių, kiekvienai  įmonei individualių sprendimų, kartu sumažinti naudojamos programinės įrangos licencijų skaičių ir kitas nebūtinas išlaidas.

Duomenų saugyklos ir serveriai

2018 m. atlikto tyrimo rezultatai rodo, kad įmonės, saugančios informaciją nuosavame serveryje, permoka vidutiniškai 80 proc. IT paslaugos, kurias siūlo specializuotos įmonės, gali padėti gerokai sumažinti šias išlaidas.

Nuomojantis virtualią duomenų saugyklą, tereikia mokėti už naudojamą serverio vietą, atkrinta serverio įsigijimo ir jo išlaikymo išlaidos. Be to, būsite garantuoti, kad  Jūsų verslo paslaugos veiks nepertraukiamai visą parą.

Kaip saugiai sumažinti IT išlaidas

Kiekvieno proceso, susijusio su įmonės veikla, saugumas privalo būti užtikrinamas saugiu IT protokolu, ypač, kai kalbama apie patikimą duomenų saugojimą.

Jūsų IT saugumas – pati svarbiausia mūsų sertifikuotų specialistų užduotis. Kiekvienu atveju jie pasiūlys individualų sprendimą.

Pasirinkite paslaugas, kad sužinotumėte daugiau

  Daugiau nei 20 metų padedame sumažinti įmonių IT išlaidas

  Per daugiau nei 20 veiklos metų, užtikrindami sklandų IT infrastruktūros veikimą, padėjome sutaupyti daugeliui įmonių. Jei norite sužinoti, kaip galima sutaupyti IT srityje, užsisakykite nemokamą savo įmonės IT infrastruktūros vertinimą jau dabar.

  20+

  metų

  70+

  profesionalų

  1 000+

  klientų