Pagerinkite savo verslo darbo našumą

Kad šiandienė bendrovė dirbtų efektyviai, jos IT infrastruktūra turi funkcionuoti be jokių trukdžių. Taip darbuotojai galės sutelkti dėmesį į savo tiesiogines užduotis.

Šiuolaikinis IT skyrius padeda reguliuoti darbo procesus, rūpinasi įmonės resursų apsauga ir verslo duomenų saugojimu. Dar viena itin svarbi IT skyriaus atsakomybė – užtikrinti duomenų saugojimą ir perdavimą iškilus nenumatytoms aplinkybėms. Sutrikusi tinklo veikla gali lemti didžiulius finansinius nuostolius, dėl kurių nukentės ne tik pati bendrovė, bet ir jos klientai bei verslo partneriai. Įmonei, norinčiai atpažinti pažeidžiamiausias savo IT infrastruktūros grandis ir imti dirbti pelningiau, gelbsti „ProfIT“ IT specialistai, galintys atlikti auditą.

Gauti nemokamą IT konsultaciją

Visi kliento duomenys vienoje sistemoje

Įdiegta klientų valdymo CRM sistema padės didinti pardavimus. Naudojantis ja bus lengviau pasiekti klientų kontaktus ir informaciją apie įvykusius sandorius.

Daugiau laiko, skirto abipusiam bendravimui su klientu, pagerins veiklos kokybę ir rezultatus.

Paspartinkite komandinį darbą

Naudojimasis verslo valdymo sistema, komandą įgalins dirbti greičiau: supaprastės įvairių padalinių ir filialų sąveika, o tai padės dirbti efektyviau. Augančioms bendrovėms sistema leidžia lanksčiau formuoti ir keisti verslo tikslus.

Padidinkite IT infrastruktūros lankstumą

Naudojimasis debesų technologijomis ir su jomis susijusiomis paslaugomis padidins infrastruktūros lankstumą, suteiks greitą ir nesudėtingą prieigą prie kasdieniam darbui reikalingų duomenų.

Nevertėtų apriboti įmonės augimo pasikliaujant vien stacionaria infrastruktūra. Debesų saugyklos, priegloba (angl. hosting), virtualūs serveriai – tai priemonės verslui augti.

Pasirinkite paslaugas, kad sužinotumėte daugiau

  „Profit“ jau daugiau nei 20 metų gelbsti paspartindama įmonių darbus

  „ProfIT“ suteikia pagalbą įvairioms bendrovėms. Jei norite sužinoti, kaip savo verslą padaryti pelningesnį, kaip apsisaugoti nuo įsilaužėlių atakų, užsisakykite nemokamą turimos IT infrastruktūros įvertinimą.

  20+

  metų

  70+

  profesionalų

  1 000+

  klientų