IT sprendimai patogiam nuotoliniam darbui

Kas penktas vadybininkas dažnai dirba nuotoliniu būdu, o remiantis įvairių informacijos šaltinių duomenimis, 30 proc. biuro darbuotojų iš namų dirba daug produktyviau.

Susitikimai su klientais, komandiruotės į užsienį, darbas kliento biure ar namuose – norint tai daryti efektyviai, reikalinga prieiga prie Jūsų bendrovės duomenų centro.

Kad ir kur būtumėte, „ProfIT“ IT paslaugos suteikia galimybę visuomet prisijungti prie savo darbo vietos, dirbti su duomenų bazėmis bei kitais bendrovės dokumentais ir paslaugomis.

Gauti nemokamą IT konsultaciją
Saugus kanalas tarp darbovietės, Jūsų ir interneto

Saugus kanalas tarp darbovietės, Jūsų ir interneto

Dirbkite nuotoliniu būdu išlaikydami tempą

Dirbkite nuotoliniu būdu išlaikydami tempą

Nuotolinė prieiga prie vidinių įmonės tinklų

Kad Jūsų darbuotojai galėtų efektyviai ir produktyviai dirbti nuotoliniu būdu, reikia patogios prieigos prie duomenų centro ir įmonės dokumentų bei failų.

Visa tai galite realizuoti naudodamiesi VPN (angl. Virtual Private Networks) – šifruotu kanalu, kuris ne tik užtikrina saugią prieigą prie Jūsų įmonės vidinių tinklų ir paslaugų per jau esamą tinklą, bet ir sukuria saugų ryšį tarp Jūsų organizacijos tinklo ir nuotoliniu būdu dirbančio darbuotojo nešiojamojo kompiuterio ar mobiliojo telefono, tarsi šie būtų tiesiogiai prijungti prie minėto tinklo.

Pirmiausiai vartotojai per internetą prisijungia prie tinklo prieigos serverio (NAS), dar vadinamo medijos serveriu. Prieš suteikiant prieigą prie VPN, NAS reikalauja vartotojo autentifikavimo ir patikrina paskyros duomenis.

Nuotoliniu būdu dirbančių darbuotojų IT saugumo politika

Labai svarbu įvertinti nuotolinės prieigos prie tam tikrų sistemų ir duomenų rizikas ir imtis visų reikiamų priemonių, kad būtų apsaugota svarbi verslo informacija ir apgalvotas kibernetinis saugumas. Dėl to apribojami nuotoliniu būdu galimi atlikti veiksmai, pavyzdžiui, konfidencialių duomenų tvarkymas, dokumentų siuntimas elektronine forma, finansinės operacijos ir kt. Turi būti sukurti aiškūs IT saugumo protokolai, kad dirbantys ne iš biuro darbuotojai, suprastų, ką jie gali ir ko negali daryti, bei nurodytos priežastys, kodėl tai būtina. Kad būtų užtikrintas saugus ir patogus nuotolinis valdymas, visus nuotolinės prieigos nustatymus turėtų atlikti specialistai. 

Pasirinkite paslaugas, kad sužinotumėte daugiau

  „Profit“ sprendimai Jums

  Jau daugiau nei 20 metų „ProfIT“ specialistai padeda įmonėms diegti IT saugumo protokolus ir apsaugoti svarbius duomenis. Užsisakykite nemokamą IT infrastruktūros įvertinimą ir sužinokite, kaip galite optimizuoti savo įmonės IT infrastruktūrą.

  20+

  metų

  70+

  profesionalų

  1 000+

  klientų