IT sprendimai patogiam nuotoliniam darbui

Kas penktas vadybininkas dažnai dirba nuotoliniu būdu, o remiantis įvairių informacijos šaltinių duomenimis, 30 proc. biuro darbuotojų iš namų dirba daug produktyviau.
Susitikimai su klientais, komandiruotės į užsienį, darbas kliento biure ar namuose – norint tai daryti efektyviai, reikalinga prieiga prie jūsų bendrovės duomenų centro.
Kad ir kur būtumėte, „ProfIT“ IT paslaugos suteikia galimybę visuomet prisijungti prie savo darbo vietos, dirbti su duomenų bazėmis ir kitais bendrovės dokumentais bei paslaugomis.

Gauti nemokamą IT auditą
Saugus kanalas tarp tavęs, kompanijos ir interneto

Saugus kanalas tarp tavęs, kompanijos ir interneto

Dirbk nuotoliai nesuletėdamas

Dirbk nuotoliai nesuletėdamas

Nuotolinė prieiga prie vidinių įmonės tinklų

Kad jūsų darbuotojai galėtų efektyviai ir produktyviai dirbti nuotoliniu būdu, reikia kad butu lengvai pasiekiamas duomenu centras ir įmonės dokumentai ir failai.

Visa tai galite realizuoti naudodamiesi VPN (angl. Virtual Private Networks) – šifruotu kanalu, kuris ne tik užtikrina saugią prieigą prie jūsų įmonės vidinių tinklų ir paslaugų per jau esamą tinklą, bet ir sukuria saugų ryšį tarp jūsų organizacijos tinklo ir nuotoliniu būdu dirbančio darbuotojo nešiojamojo kompiuterio ar mobiliojo telefono, tarsi šie būtų tiesiogiai prijungti prie minėto tinklo.

Pirmiausiai vartotojai per internetą prisijungia prie tinklo prieigos serverio (NAS), dar vadinamo medijos serveriu. Prieš suteikiant prieigą prie VPN, NAS reikalauja vartotojo autentifikavimo ir patikrina paskyros duomenis.

Nuotoliniu būdu dirbančių darbuotojų IT saugumo politika

Labai svarbu įvertinti nuotolinės prieigos prie tam tikrų sistemų ir duomenų rizikas ir imtis visų būtinų priemonių, kad būtų apsaugota svarbi verslo informacija ir apgalvotas kibernetinis saugumas. Dėl to apribojami nuotoliniu būdu galimi atlikti veiksmai, pavyzdžiui, tokie, kaip konfidencialių duomenų tvarkymas, dokumentų siuntimas elektronine forma, finansinės operacijos ir kt. Turi būti sukurti aiškūs IT saugumo protokolai, kad dirbantys ne iš biuro darbuotojai, suprastų, ką jie gali ir ko negali daryti, bei nurodytos priežastys, kodėl tai būtina. Kad būtų užtikrintas saugus ir patogus nuotolinis valdymas, visus nuotolinės prieigos nustatymus turėtų atlikti specialistai.

Musu paslaugos

VPN kanalai

VPN kanalai

Visapusė tinko stebėsena

Visapusė tinko stebėsena

Darbo vietų stebėsena

Darbo vietų stebėsena

Saugumas ir rizikų valdymas

Saugumas ir rizikų valdymas

Ugniasienės konfigūravimas

Ugniasienės konfigūravimas

Konsultacijos IT saugumo temomis

Konsultacijos IT saugumo temomis

ProfIT sprendimai jums

Norėdamos išspręsti savo verslo IT problemas, jau daugiau nei 25-erius metus įmonės renkasi „ProfIT“ profesionalus.

20+

Metų

70+

Profesionalų

1000+

Klientų