Apie „ProfIT“

1998 m. įkurta įmonė UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, priklausanti „Penkių kontinentų“ įmonių grupei, plėtoja du prekės ženklus: „Penki“ ir „ProfIT“.

„ProfIT“ paslaugos

„ProfIT“ – įmonės siūlomų užsakomųjų IT paslaugų (angl. outsourcing) kompleksas verslui iš vienų rankų: šviesolaidinis ir „Wi-Fi“ internetas, IT infrastruktūros įrengimas ir administravimas, kompiuterinių darbo vietų priežiūra, debesų sprendimai ir kitos klientų poreikius atitinkančios IT paslaugos, padedančios optimizuoti verslo procesus, virtualių resursų nuoma, įrangos licencijavimas. Šiandien „ProfIT“ paslaugomis naudojasi daugiau nei 1 000 verslo bendrovių.

IT infrastruktūros įrengimas ir priežiūra

IT infrastruktūros įrengimas ir priežiūra

Kompiuterinių darbo vietų priežiūra

Kompiuterinių darbo vietų priežiūra

Virtualiųjų serverių nuoma

Virtualiųjų serverių nuoma

Duomenų perdavimo sprendimai

Duomenų perdavimo sprendimai

Duomenų apsauga

Duomenų apsauga

IP telefonija

IP telefonija

Internetas

Internetas

Susisiekite su mumis

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“
Kareivių g. 2, Vilnius, Lietuva

Tel. (8 5) 266 4546
Techninio aptarnavimo skyriaus tel.
(8 5) 266 4556

El. paštas verslas@5ci.lt

20+

metų

70+

profesionalų

1 000+

klientų

Pirmas Lietuvoje šviesolaidinis internetas

Nuo pat įkūrimo „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ investuoja į šviesolaidinio tinklo (FTTH ir FTTU) atnaujinimą bei plėtrą. Nuolat didinamas ir išmaniosios televizijos kanalų, tarp jų – HD kokybės, skaičius.

Savo klientams bendrovės specialistai visuomet siekė pasiūlyti naujovių:

  • 1998 m. pirmieji Vilniuje ėmė tiesti šviesolaidinį tinklą (tuomet „Skynet“, dabar „Penki“);
  • 2006 m. šio tinklo naudotojams pirmieji Lietuvoje pasiūlė išmaniosios IPTV paslaugas.
  • 2012 m. pradėjo tiekti tuo metu sparčiausią mūsų šalyje 1 Gb/s internetą.
  • 2017 m. pirmieji Lietuvoje išbandė net 10 Gb/s interneto spartą.

„ProfIT“ garantija

„ProfIT“ komanda aktyviai dalyvauja viešųjų pirkimų konkursuose. Šio produkto paslaugomis naudojasi tiek nedidelės, tiek stambios Lietuvos verslo įmonės, valstybinės įstaigos ir organizacijos.

Nuo tinkamos IT ūkio priežiūros priklauso kiekvienos bendrovės sklandi ir nepertraukiama veikla, todėl vis daugiau jų patiki savo IT ūkį šios srities profesionalams, kurie atsižvelgia į kiekvieno kliento poreikius ir pasiūlo individualius, konkrečios organizacijos verslo strategijas ir viziją atitinkančius sprendimus.

Sklandų klientų IT sistemų veikimą „ProfIT“ specialistų komanda užtikrina 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Mūsų partneriai

Microsoft
Cisco
SOPHOS
HP
Unisys
DELL

„Penkių kontinentų komunikacijų centrui“ vadovaus Evaldas Girskus

2020-06-22

„Penkių kontinentų“ grupės įmonei „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, teikiančiai šviesolaidinio interneto bei IPTV paslaugas „Penki“ ir verslo sprendimus „ProfIT“, nuo šiandien pradeda vadovauti Evaldas Girskus.

Skaityti daugiau

Praktiniai duomenų apsaugos patarimai dirbantiems nuotoliniu būdu

2020-04-21

Lietuvoje ir įvairiose pasaulio šalyse paskelbus karantiną dėl koronaviruso (COVID-19) pandemijos, įmonės pradėjo organizuoti nuotolinį savo darbuotojų darbą. Tarp jų – ir pasauliniai technologijų gigantai „Amazon“, „Microsoft“ bei „Facebook“, kurie įpareigojo savo darbuotojus dirbti iš namų tol, kol situacija nepagerės, o koronaviruso plitimas nebus sustabdytas.

Skaityti daugiau

Darbuotojai dirba iš namų? Būtina iš naujo peržiūrėti įmonės informacijos saugumo politiką

2020-03-19

Lietuvos Vyriausybei paskelbus šalyje karantiną dėl koronaviruso pandemijos, Lietuvos įmonių vadovai raginami sudaryti sąlygas darbuotojams dirbti nuotoliniu būdu. Tokio darbo galimybė turi nemažai privalumų, tačiau kartu iškelia ir nemažai klausimų, ypač saugumo užtikrinimo srityje. Ar verslas, siūlydamas savo darbuotojams nuotolinio darbo galimybes yra tinkamai pasiruošęs ne tik iš techninės pusės, bet ir gali užtikrinti apsaugą nuo kibernetinių įsilaužimų? Juk netinkamai įgyvendinama informacijos saugumo politika gali sukelti rimtų rizikų ir finansų nuostolių.

Skaityti daugiau