CONVENE dalyviams pristatyti šiuolaikiški ir patikimi „ProfIT“ sprendimai

2016-02-18
Praėjusią savaitę Vilniuje baigėsi dvi dienas trukusi ketvirtoji konferencijų turizmo paroda-kontaktų mugė „CONVENE 2016“. Antrus metus iš eilės joje dalyvavo bendrovė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, pristačiusi užsakomąsias IT paslaugas „ProfIT“ ir jų galimybes HoReCa (viešbučių, restoranų, kavinių) sektoriui.

Viešbučiams ir konferencijų centrams įmonės specialistai pristatė „Wi-Fi“ sprendimus. „Penkių kontinentų komunikacijų centro“ verslo klientų sprendimų vadovo Manto Vedricko teigimu, pažangūs technologiniai sprendimai padeda verslui išlikti konkurencingam ir pritraukti daugiau klientų. „Modernus viešbutis šiandien neįsivaizduojamas be kokybiško „Wi-Fi“ ryšio, kuris turi veikti bet kurioje patalpoje ir bet kokio tipo išmaniajame įrenginyje. Tai aktualu ir rengiant įvairias konferencijas, kurių dalyviai turi nepatirti jokių keblumų naršydami internetą ar tikrindami el. paštą visose erdvėse. Be to, mūsų siūlomi technologiškai pažangūs „Wi-Fi“ sprendimai padeda patenkinti didelės tinklo apkrovos poreikį“, – sako M. Vedrickas.

Bendrovės stende buvo galima gauti išsamią informaciją ir apie „debesų“ sprendimus, kompiuterinių darbo vietų priežiūrą, sistemų ir tinklų administravimą. Specialistai taip pat pristatė įvairių renginių tiesioginių transliacijų paslaugas, dalijosi sėkmingai įgyvendintų projektų pavyzdžiais. Parodos dalyviai turėjo progą patys pamatyti, kaip veikia ši paslauga – „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ užtikrino tiesioginę „CONVENE 2016“ edukacinės programos transliaciją. Ją buvo galima stebėti svetainėse www.convene.lt ir www.scena.lt. Tokios paslaugos, anot M. Vedricko, itin patrauklios organizuojant tarptautinius renginius, vykstančius keliuose miestuose ar šalyse, neturint galimybės priimti visų norinčiųjų, norint pasiekti kuo didesnę auditoriją.