„ProfIT“: programinės ir kompiuterinės įrangos nuoma – norintiems dirbti efektyviai ir lanksčiai

2014-10-15
Užsakomąsias IT paslaugas „ProfIT“ Lietuvoje ir užsienyje teikianti bendrovė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ plečia paslaugų spektrą ir siūlo įmonėms bei organizacijoms programinės ir kompiuterinės įrangos nuomos paslaugą. Ji apima visiškai sukomplektuotą ir suderintą techninę bei programinę įrangą, jos diegimą, nuotolinę priežiūrą.

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ Komercijos departamento vadovo Roberto Ragausko teigimu, ši paslauga patraukli, nes leidžia įmonei dirbti lanksčiai ir patogiai. „Siūlome įmonėms visą įrangos paketą, kurį sudaro planšetinis kompiuteris, prie jo jungiama klaviatūra ir monitorius bei prievadas stacionariai darbo vietai. Be to, į komplektą įeina visa reikalinga programinė įranga, įskaitant biuro programų paketą „Microsoft Office“ ir antivirusinę sistemą. Įrangos diegimo ir konfigūravimo darbais, nuotoline priežiūra taip pat pasirūpina kvalifikuoti ir patyrę „ProfIT“ specialistai. Toks paslaugos paketas įmonės darbuotojui suteikia daugiau mobilumo – jei reikia, planšetę galima transformuoti į nešiojamąjį kompiuterį prijungiant specialią klaviatūrą“, – sako R. Ragauskas.

Vadovo teigimu, su „ProfIT“ naudotis modernia įranga ir ją nuolat atnaujinti įmonė gali be didelių išlaidų. „Naudodamasi naujausia technine ir licencijuota programine įranga, įmonė mokėtų fiksuotą mėnesinį mokestį kaip už paslaugą. Tai leistų išvengti didelių investicijų ir lengviau planuoti išlaidas. Be to, praėjus keleriems metams galima seną įrenginį grąžinti ir pasirinkti naują be papildomų investicijų“, – aiškina R. Ragauskas.

Be programinės ir kompiuterinės įrangos nuomos paslaugos, „ProfIT“ siūlo ir priežiūros paslaugas: gedimų šalinimą, konsultacijas, periferinės įrangos priežiūrą, IT auditą ir kt. Aukštą paslaugų kokybę garantuoja beveik 20 metų darbo IT rinkose patirtis, partnerystė su tokiomis pasaulinėmis lyderėmis kaip „Unisys“, „Cisco“, „Microsoft“, „Veeam“, „Cyberoam“ ir kt., tarptautinio paslaugų valdymo standarto ISO 20000 ir saugumo standarto ISO 27001 reikalavimų laikymasis.