Konferencijoje „Cooperation Technologies’2014“ – dėmesys efektyviam technologijų naudojimui

2014-09-26
Vilniuje, „Litexpo“ konferencijų centre, rugsėjo 23 dieną vyko bendradarbiavimo technologijų konferencija „Cooperation Technologies'2014“. Konferencijoje dalyvavę bendrovės „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ atstovai pristatė užsakomąsias IT paslaugas „ProfIT“ ir pakvietė diskutuoti tema „Produktyvumo didinimas standartizuojant IT infrastruktūrą ir naudojant vieną bendradarbiavimo platformą“.

„ProfIT“ produkto vadovo Manto Vedricko teigimu, modernūs bendradarbiavimo įrankiai ir standartizuota IT infrastruktūra palengvina darbo organizavimą ir padeda didinti darbo našumą. „Įmonėje, naudojančioje vieną bendradarbiavimo platformą, paprasčiau organizuoti susitikimus, lengviau valdyti ir kontroliuoti užduočių skirstymą. O standartizavus programinę įrangą sudaromos sąlygos kur kas greičiau šalinti incidentus, vykdyti pakeitimus, atlikti atnaujinimus ir prižiūrėti visas kompiuterines darbo vietas. Dėl to didėja darbo našumas, taupomas laikas“, – sako M. Vedrickas.

Lietuvos ir užsienio įmonių IT specialistai konferencijoje taip pat diskutavo apie debesų technologijos galimybes, e. parašo plėtrą, verslo procesų skaitmenizavimą, efektyvų bendradarbiavimą su klientais, organizacijos procesų ir informacijos valdymą bei kitomis aktualiomis temomis.