„ProfIT“ siūlomi „Wi-Fi“ sprendimai – našiam ir lanksčiam darbui

2014-07-31
Bendrovė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, verslui teikianti užsakomąsias IT paslaugas „ProfIT“, siūlo įmonėms belaidžio interneto („Wi-Fi“) tinklo sprendimų (angl. Wi-Fi as a Service), kurie prisideda prie darbo našumo didinimo ir padeda mažinti išlaidas.

Įdiegus įmonėje „Wi-Fi“ tinklą, visose patalpose internetu galima naudotis tiek prisijungus iš stacionaraus ar nešiojamojo kompiuterio, tiek iš mobiliojo telefono ar planšetės. Todėl šie sprendimai itin patrauklūs kompanijoms, kurių veikloje aktyviai naudojami mobilieji įrenginiai, taip pat įmonėms, sulaukiančioms didelių klientų srautų, pavyzdžiui, prekybos centrams, gydymo įstaigoms, viešbučiams, restoranams ir kt. Prie bendro belaidžio tinklo taip pat galima prijungti periferinius įrenginius (spausdintuvus, skenerius) ir taip sudaryti darbuotojams galimybę dirbti lanksčiau bei produktyviau.

Šiuolaikiškas „Wi-Fi“ tinklas taip pat yra patogus ir saugus IT infrastruktūros atnaujinimo būdas, nereikalaujantis didelių investicijų ir ilgalaikių remonto darbų. „Wi-Fi“ paslaugą užsisakiusiai įmonei visą belaidžio ryšio tinklui reikalingą įrangą suteikia „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, todėl nereikia įsigyti brangiai kainuojančios technikos ir rūpintis jos išlaikymu. Atsižvelgę į kliento poreikius, „ProfIT“ specialistai parenka atitinkamą įrangą, atlieka sistemos įrengimo ir konfigūravimo darbus, užtikrina operatyvų iškilusių problemų sprendimą.

Stabilų ir saugų duomenų perdavimą bei aukštą „Wi-Fi“ paslaugų kokybę užtikrina naudojama pasaulinės telekomunikacijų lyderės „Cisco Systems“ įranga. „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ – ilgametis sertifikuotas „Cisco Systems“ partneris, turintis teisę platinti, diegti ir prižiūrėti kompanijos produktus Baltijos šalyse. 2014 metais bendrovei suteiktas ir „Cisco Meraki“ partnerio statusas. Šios kompanijos tinklo įrenginiai pasižymi patogiu valdymu „debesyje“ (angl. Cloud Managed Networking) ir leidžia standartizuoti įmonės „Wi-Fi“ veikimo taisykles, centralizuotai stebėti ir valdyti visą tinklo įrangą iš vienos administratoriaus paskyros internetu ne tik lokaliai, bet ir nutolusiuose taškuose.