IT specialistai kviečiami į aštuntąjį Virtualizacijos simpoziumą

2014-06-05
Birželio 11 d. Vilniuje ir vėl vyks kasmetinis IT specialistams skirtas renginys – Virtualizacijos simpoziumas. Šio jau aštuntojo simpoziumo pagrindinis akcentas – mobilumas.

„Galima sakyti, kad IT šiuo metu išgyvena mobiliųjų įrenginių ir debesų kompiuterijos erą. Milijardams mobiliųjų vartotojų netrukus prireiks milijonų programų ir paslaugų. Verslo poreikiai ir reikalavimai IT nuolat auga. IT tampa viena svarbiausių verslo varomųjų jėgų, padedančių žaibiškai prisitaikyti prie rinkos pokyčių, darbuotojų ir klientų poreikių. Tas pats netolimoje ateityje laukia ir viešojo sektoriaus“, – sako simpoziumo organizatoriai.

Renginio metu naujausias technologijas, virtualizacijos, debesų kompiuterijos tendencijas pristatys, patars, kaip jomis pasinaudojus gauti maksimalią naudą verslui ar valstybės institucijoms, idėjomis dalysis pasaulinio lygio kompanijų atstovai: „VMware“, „Cyberoam“, „Dell“, EMC, HP, „Huawei“. Simpoziume laukiami verslo ir viešojo sektoriaus IT vadovai, specialistai ir visi, kuriems aktualios debesų kompiuterijos, virtualizacijos, mobilumo temos.