Telekomunikacijų ir informacijos parodoje „Sviaz Expocomm 2014“ lankėsi ir Lietuvos atstovai

2014-05-23
Įmonių grupės „Penki kontinentai“ atstovai gegužės viduryje lankėsi Maskvoje vykusioje tarptautinėje telekomunikacijų įrangos, valdymo sistemų, informacinių technologijų ir ryšio paslaugų parodoje „Sviaz Expocomm 2014“. Daugiau nei dviejų dešimčių patirtį telekomunikacijų ir IT paslaugų rinkoje Lietuvoje ir užsienio šalyse turinčios bendrovės specialistai domėjosi Rusijos, NVS ir Rytų Europos šalių rinkų tendencijomis, tinklo įrangos ir duomenų perdavimo naujovėmis, debesų technologijomis.

Techninio palaikymo departamento vadovo Ignato Girnio teigimu, apsilankymas parodoje – tai galimybė vienoje vietoje išvysti naujausius pasaulinių gamintojų produktus ir susipažinti su rinkos tendencijomis. „Ne vienerius metus aktyviai dirbame Europos ir Centrinės Azijos šalių IT, bankinių technologijų rinkose ir nuolat sekame jų tendencijas. Paroda „Sviaz Expocomm 2014“ – tai gera proga vienoje vietoje išvysti didžiausius tinklų įrangos gamintojus ir jų naujoves, atrasti naujų bendradarbiavimo galimybių. Itin daug dėmesio skyrėme duomenų perdavimo įrangai, kurios modernizavimas ir atnaujinimas darosi vis svarbesnis sparčiai didėjant internetu siunčiamų duomenų kiekiui ir siekiant pasiūlyti klientams kokybiškesnių telekomunikacijos paslaugų“, – sakė I. Girnis.

Specialistai iš Lietuvos parodoje taip pat domėjosi debesų technologijomis. „Mūsų teikiamos IT paslaugos „ProfIT“, padedančias įmonėms optimizuoti IT infrastruktūrą, pagrįstos debesų technologija. Todėl mums įdomūs buvo nauji šios srities sprendimai ir pokalbiai su jų kūrėjais, duomenų saugumas“, – sakė I. Girnis.

Naujausius savo produktus ir paslaugas parodoje „Sviaz Expocomm 2014“ pristatė per 500 kompanijų iš 26 pasaulio šalių. Pagrindinės parodos temos: telekomunikacijų tinklai ir technologijos, duomenų perdavimas ir apdorojimas, ryšio technologijos, informacinės sistemos ir paslaugos, informacinis saugumas, vaizdo stebėjimas ir kt.