Frankfurte – IT korporacijos „Dell“ partnerių ir klientų konferencija

2014-04-16
Š. m. balandžio 14–17 dienomis Vokietijoje, Frankfurte, vyksta konferencija „Dell Enterprise Forum EMEA 2014“, kurią savo partneriams ir klientams rengia tarptautinė IT korporacija „Dell“. Tai specializuoti renginiai, kurie kasmet organizuojami Europoje ir JAV.

IT profesionalams skirtame renginyje kviečiama dalytis sukaupta patirtimi, su „Dell“ IT ekspertais aptarti aktualias temas, gauti atsakymus į rūpimus klausimus, išsamiai susipažinti su naujausiais „Dell“ produktais ir sprendimais. IT inžinieriai, architektai ir ekspertai konferencijos dalyviams patars, kaip optimizuoti įmonių duomenų centrus, efektyvinti ir plėsti verslą bei pasiekti geresnių rezultatų.

Šiųmetėje „Dell“ konferencijoje dalyvauja ir partneriai iš Lietuvos. Tai bendrovė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, kurios diegiami „ProfIT“ „debesų“ technologijos sprendimai paremti „Dell“ technine įranga. Lietuvos įmonės specialistai tikisi, kad „Dell“ naujovės leis pasiūlyti verslui dar saugesnių ir lankstesnių sprendimų.