„Penkių kontinentų komunikacijų centro“ specialistai patirtimi dalysis su studentais

2014-04-14
Telekomunikacijų bendrovė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ ragina studentus jau dabar rinktis būsimą darbo vietą. Drauge su kitomis inovatyviomis kompanijomis įmonė dalyvauja ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto projekte, kurio metu kviečia Industrinių technologijų vadybos bakalauro bei Inovacijų ir technologijų magistrantūros programas baigusius studentus atlikti praktiką, išsamiau susipažinti su būsimo darbo specifika, daugiau sužinoti apie bendrovę.

Kaip sako „Penkių kontinentų komunikacijų centro“ Komercijos departamento vadovas Robertas Ragauskas, specializuotą išsilavinimą turintys ir naujų žinių bei įgūdžių siekiantys darbuotojai reikalingi visuomet. „Didžiausias mūsų įmonės turtas – kvalifikuoti specialistai. Todėl esame visada atviri jauniems ir talentingiems žmonėms, besidomintiems naujausiomis technologijomis. Nuolat investuojame į savo darbuotojų žinias, skatindami juos dalytis patirtimi, sudarydami sąlygas dalyvauti pasaulinių IT lyderių „Cisco“, „Microsoft“ mokymo programose, aplankyti didžiausius tarptautinius renginius“, – teigia R. Ragauskas.

Įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausantis „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ administruoja, modernizuoja ir plečia šviesolaidinį tinklą „Skynet“, teikia sparčiausio Lietuvoje interneto, išmaniosios televizijos, telefonijos paslaugas, diegia intelektinio būsto sprendimus. Bendrovė taip pat siūlo profesionalių IT infrastruktūros priežiūros paslaugų. Įmonėje diegiami tarptautinių standartų ISO 20000 ir ISO 27001 reikalavimai. „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ bendradarbiauja su pasaulinėmis IT lyderėmis „Cisco“, „Microsoft“, „Dell“, „Hewlett-Packard“, „Unisys“, „Citrix“.