„Dell PartnerDirect“ mokymuose – Lietuvos IT specialistai

2012-02-03
Pasaulinė IT lyderė „Dell“ kviečia savo partnerius dalyvauti programos „PartnerDirect“ mokymuose. Juose šių metų vasario viduryje žinias gilins ir informacinių technologijų bei telekomunikacijų bendrovės „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ specialistai.

Italijoje rengiamuose susitikimuose „Dell“ pristatys savo naujus produktus, kvies diskutuoti apie efektyvų bendravimą su klientais ir jo įtaką pardavimo procesams. Viena iš naujausių „PartnerDirect“ iniciatyvų – pardavimo palaikymas visuose „Dell“ produkcijos realizavimo etapuose atsižvelgiant į individualius užsakovų poreikius.

„Penkių kontinentų komunikacijų centro“ teikiamų užsakomųjų IT paslaugų „ProfIT“ klientai Lietuvoje ir užsienyje naudojasi „Dell“ įranga. Bendrovės specialistai itin domisi naujovėmis, susijusiomis su stebėsenos sistemomis, duomenų apsauga, debesų technologijos sprendimais, padedančiais verslui tapti efektyvesniam. Tikimasi, kad šie mokymai bus gera galimybė savo akimis pamatyti ir įvertinti naujausius „Dell“ įrenginius bei sprendimus ir artimiausiu metu pasiūlyti jų savo klientams.

„Dell“ partnerių programa „PartnerDirect“ veikia jau 6 metus. Šiuo metu joje dalyvauja per 48 tūkst. įmonės partnerių iš viso pasaulio.