Sistemų optimizavimas

Kompiuteris veikia taip lėtai, kad dirbti su juo pasidarė beveik neįmanoma ir veltui gaištamas brangus jūsų įmonės brangus darbo laikas? IT įranga nusidėvi labai greitai, ypač tada, kai ji yra netinkamai naudojama. Dėl netinkamo suderinimo kompiuteris dažnai neišnaudoja visų savo turimų pajėgumų, o kompiuterio resursai gali būti eikvojami programų, kurios nesusijusios su tiesioginiu darbu. Ir tai ne visada vartotojo kaltė.

Sužinokite daugiau!

Kokie paslaugos privalumai?

Įrangos ir sistemų optimizavimas

 


Sklandžiam darbui užtikrinti svarbu nuolat investuoti į techninę įrangą ir jos priežiūrą. Atlikę jūsų įmonės IT infrastruktūros analizę, pateiksime visą jūsų įrangos sąrašą. Jame taip pat bus detalizuota programinė įranga, kompiuterių techniniai pajėgumai ir nesuderinamumai, apytikslė nusidėvėjimo būklė ir galimi įrangos gedimai ateityje. Teikdami IT priežiūros paslaugas, stebėdami ir analizuodami incidentų tendenciškumą, pateiksime išsamius pasiūlymus IT infrastruktūrai tobulinti.

 
 

Įrangos optimizavimas

 

1. Scenarijus – Jūsų kompiuterinė įranga techniškai pasenusi 

IT technika sensta labai greitai. Neatnaujinant įsigytos technikos ar jos komponentų, nuolat tobulinamoms taikomosioms programoms gali nebepakakti jūsų įrangos techninių resursų. Padidėjęs atnaujintų programų resursų naudojimas gali apkrauti kompiuterio darbą, taip apsunkindamas darbuotojų darbą su įmonės veiklai būtinomis programomis.
Įvertinę poreikį, pasiūlysime ir padėsime jums įsigyti tinkamą įrangą.

 

2. Scenarijus – programinė įranga yra nebepalaikoma

Jūsų IT infrastruktūra buvo suprojektuota specifinei programinei įrangai, kuri yra nebenaudojama ar laikoma pasenusia. Jeigu serverių ar kompiuterinės įrangos operacinių sistemų atnaujinimai ir palaikymas nutraukti, Jūsų sistemos gali veikti ne visu pajėgumu ar tapti pažeidžiamos.
Padėsime jums saugiai migruoti į naujas sistemas.

 

3. Scenarijus – neribojama darbuotojų veikla 

Nesant darbuotojų teisių valdymui, įmonių darbuotojai kompiuterinius resursus dažnai naudoja ne pagal paskirtį. Neribojamas naršymas internete ir galimybė darbuotojams siųstis įvairias programas – tai lengviausias virusų ir kenkėjiškų programų kelias į jūsų informacines sistemas.
Nustatysime kiekvienam vartotojui ribotas įrangos valdymo teises.

 

 


Sistemų ir veiklos optimizavimas

Iki šiol nelegalią programinę įrangą naudojančioms įmonėms gali atrodyti, kad kompiuterinės programos yra pernelyg brangios ir kartais keletą kartų viršija paties kompiuterio kainą. Iš tiesų taip ir yra, tačiau reikia suprasti, kad kompiuteris ir programinė įranga neatsiejami. Jeigu nesate pajėgūs aprūpinti visų kompiuterių individualia programine įranga, siūlome jums kompleksinį sprendimą, kuris leis 2-iem ar daugiau darbuotojų legaliai naudotis vienu kompiuteriu. Taip galite išspręsti brangios programinės įrangos licencijavimo sunkumus. Sprendimas leidžia sutaupyti naudojant populiarias programas („Photoshop“, „AutoCad“, „Solidworks“ ir kt.).

 Viena programinė įranga 2-iem ar daugiau darbo vietų

Kodėl verta rinktis legalią įrangą?

– Naudodami legalią programinę įrangą, galėsite ramiai dirbti ir nebijoti, kad galite prarasti visą savo verslą bei savo asmeninę laisvę.
– Turėsite maksimaliai kokybiškas kompiuterines programas, kurios leis sėkmingiau dirbti ir uždirbti.
– Iš programų gamintojų gausite visapusišką programinį palaikymą ir naudojimosi instrukcijas.
– Programinės įrangos gamintojo išleidžiami atnaujinimai bus nemokami arba su žymia nuolaida.

Partneriai

UnisysCiscoMicrosoftPaesslerMotorolaAkamaiStefaniniCitrix

Tarptautiniai standartai

ISO-27001ISO-20000PCI