Hostingas

Pamirškite televiziją ir spaudą – internetas jau seniai tapo pagrindiniu informacijos šaltiniu. Jeigu jūsų verslo nėra internete, jūs esate nematomas. Todėl kiekvienai įmonei ar įstaigai svarbu turėti savo interneto svetainę, kurioje klientai galėtų susipažinti su įmonės istorija ir vertybėmis, sužinoti apie kompanijos teikiamas paslaugas ar parduodamus produktus.

Sužinokite daugiau!

Kokie paslaugos privalumai?

Hostingas (priegloba)

Su mūsų prieglobos paslaugomis turėsite galimybę naudotis viena iš populiariausių pasaulyje web valdymo sistemų „Cpanel“. Su „Cpanel“ galėsite naudotis ne tik pagrindinėmis web valdymo paslaugomis (el. paštas, duomenų bazės, e. komercija, FTP duomenų serveriai, atsarginės kopijos ir kt.), bet ir diegti nuolat išleidžiamus naujus nestandartinius papildinius, leisiančius jūsų svetainei tapti išskirtinei.

 

Planai„Host Eko“„Host Silver“„Host Gold“
Vieta serveryje MB 5,000 10,000 20,000
Nemokamas domenas (.lt) -
Pašto dėžučių skaičius 20 50 100
Duomenų srautas 500 GB / mėn. 1000 GB / mėn. 2000 GB / mėn.
Duomenų bazių skaičius 5 10 neribojama
Techniniai parametrai      
Subdomenai
PHP: 4,4–5,5
Pašto protokolai: Pop 3, IMAP, SMTP
El. paštas naršyklėje (angl. webmail)
Apsauga nuo brukalų (angl. spam)
DNS valdymas
El. pašto atsakiklis
Mėnesinis mokestis 5,5 Eur 11,3 Eur 17,08 Eur
  Užsisakyti Užsisakyti Užsisakyti
 

Interneto vardų (domenų) registravimasInterneto vardas, arba domenas, yra nuolatinis nekeičiamas tekstinis interneto adresas. Jis visiems prieinamas, trumpas ir lengvai įsimenamas (www.imonespavadinimas.lt), kad visi lengvai galėtų apsilankyti jūsų interneto svetainėje. Turint domeną, galima kurti ir elektroninio pašto dėžutes su jūsų interneto adreso vardu (vartotojas@imonespavadinimas.lt). Subdomenas – interneto vardas, atskirtas tašku nuo domeno vardo (pvz., jeigu domenas yra imonespavadinimas.lt, tai subdomenas – jusu.imonespavadinimas.lt). Turėdami domeną, subdomeną galite susikurti patys.

Partneriai

UnisysCiscoMicrosoftPaesslerMotorolaAkamaiStefaniniCitrix

Tarptautiniai standartai

ISO-27001ISO-20000PCI